راهنمای استفاده از محصولات آموزشی سایت کد کاران

محصولات سایت کد کاران به طور کلی به دو دسته رایگان و غیر رایگان عرضه میشوند.از جمله محصولات رایگان سایت ویدیو های آموزشی و به طور کلی تمام آموزش های متنی سایت و مقالات هستند.اما در این میان برخی محصولات آموزشی ویدیویی غیر رایگان بوده و به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت وجود ندارد و متاسفانه افراد بسیار کمی با هدف سود جویی اینگونه ویدیو ها را از طرق مختلف به شکل رایگان و یا قیمت هایی غیر واقعی منتشر می کنند و این موضوع سایت هایی مثل سایت کد کاران و دیگر سایت ها که در حوزه های آموزشی و تولید محتوا فعال هستند را در معرض خطر نابودی قرار می دهند.

اما شاید این سوال پیش بیاید که چرا با نشر غیر مجاز محصولات سایت ما و سایت هایی همانند سایت ما با خطر نابودی روبرو می شوند؟

مواردی از قبیل نگهداری سرور ها ، هزینه های مربوط به هاست و دامین ، هزینه های مربوط به تبلیغات سایت ، هزینه های مربوط به اساتید تولید کننده دوره ها و .... هزاران نکته دیگر باعث میشود که سایت هایی همچون سایت کد کاران برای ادامه فعالیت نیاز به درآمد داشته باشند و کاربران اینگونه سایت ها با خرید محصولات غیر دانلودی و دانلود نکردن غیر مجاز از ما حمایت کرده تا بتوانیم به فعالیت خود ادامه دهیم.در غیر اینصورت این هزینه های سرسام آور صاحبان سایت را از پای درآورده و از اهداف مادی و معنوی خود دور خواهند شد.

همانطور که میدانید اهداف سایت هایی همچون سایت آموزش برنامه نویسی کد کاران فقط و فقط سود مادی نیست بلکه ارتقا دانش افراد در حوزه برنامه نویسی و آی تی میباشد.در نهایت این مهم را میدانیم که معلم بودن شغل انبیاست و افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند به طور حتم فقط به دنبال مسایل مادی نیستند چرا که برای رسیدن به اهداف مالی راه های بسیار پر سود دیگری موجود هستند که نیازی به زحمت و مشقت تولید آموزش و ویدیوی آموزشی و تدریس را نیز ندارند.

در ادامه با توجه به تمامی مواردی که تا بدین جا اشاره شد سایت کد کاران تصمیم بر این گرفته است که از قفل نرم افزاری جهت جلوگیری از نشر غیر مجاز محصولات خود اقدام نماید.

نرم افزار قفل گذاری مورد استفاده محصولات سایت کد کاران محصول شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال بوده با نام تجاری یاقوت سرخ که به جرات میتوان گفت یکی از قدرتمند ترین قفل های نرم افزاری موجود در جهان میباشد که کاملا بدون رقیب در ایران است.

نکات مهم استفاده از محصولات غیر رایگان سایت کد کاران

محصولات غیر رایگان سایت کد کاران همگی قفل گذاری شده اند و فقط توسط پلیر مخصوص قابل مشاهده میباشند

پس از اولین خرید محصول غیر رایگان سایت کد کاران شماره سریالی در پنل کاربری قابل مشاهده است که جهت فعالسازی محصول و پلیر مخصوص باید توسط کاربر مورد استفاده قرار بگیرد

شماره سریال موجود در پنل برای مشاهده تمام محصولات غیر رایگان سایت کافی میباشد و برای محصولات مختلف نیاز به شماره سریال های متفاوت نمیباشد

شماره سریال همیشه در پنل کاربری قابل مشاهده و در دسترس است

دقت نمایید که محصولات ویدیویی غیر رایگان سایت فقط و فقط بر روی یک دستگاه قابل اجرا و فعالسازی میباشد و نمیتوان محصولات را در چند دستگاه اجرا و استفاده نمود

برای فعالسازی محصول نیاز است دستگاه شما به اینترنت متصل باشد

در هر بار خرید محصولات مختلف غیر رایگان فایل های مورد نیاز از جمله پلیر مخصوص ارایه خواهد شد ولی چنانچه شما چند محصول را از سایت کد کاران خرید نموده اید نیاز نیست از پلیر ارایه شده به همراه ویدیو های آن دوره اقدام به مشاهده دوره نمایید و یا فایل پیش نیاز پلیر را بیش از یکبار نصب نمایید

این نکته تکراری را برای تاکید بیشتر یادآور میشویم که محصول خریداری شده فقط و فقط بر روی یک دستگاه قابل پخش و مشاهده خواهد بود و در واقع بر روی دستگاهی که اولین بار محصول را با استفاده از وارد کردن سریال فعال نموده اید قابل مشاهده است.لطفا زمان فعالسازی محصول این به این نکته دقت فرمایید.

در ادامه آموزش تصویری استفاده از محصولات غیر رایگان سایت را خواهیم دید

مرحله یک
مرحله دوم
مرحله سوم
مرحله چهارم
مرحله پنجم
مرحله ششم
مرحله هفتم
مرحله هشتم
مرحله نهم
مرحله دهم
مرحله یازدهم
مرحله دوازدهم
مرحله سیزدهم
مرحله چهاردهم
مرحله پانزدهم

چنانچه با مشکلی در روند فعالسازی روبرو شدید از طریق فرم تماس با ما و یا شماره موبایل و ایمیل ارایه شده پیام ارسال نمایید و یا تماس بگیرید.

codekaran