همکاری با سایت کد کاران

سایت کد کاران از تمامی متخصصین در حوزه برنامه نویسی ، شبکه ، تجارت الکترونیک ، الکترونیک و فناوری اطلاعات دعوت به همکاری بعمل می آورد.

درخواست همکاری حول محور تهیه و تولید ویدیو های آموزشی تخصصی و متون تخصصی به صورت مقاله علمی میباشد از اینرو تمامی متخصصین در حوزه های ذکر شده میتوانند به تولید محتوای آموزشی به صورت ویدیو و یا مقاله بپردازند.

مزایای همکاری با سایت کد کاران

  • استفاده از قفل نرم افزاری بسیار قدرتمند جهت جلوگیری از نشر غیر مجاز محتوای تولید شده. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این قفل و نحوه استفاده آن میتوانید به لینک راهنما مراجعه نمایید.
  • تبلیغات گسترده و پر هزینه اعم از تبلیغات بنری ، رپورتاژ ، متنی و شاید بتوان گفت از همه مهمتر تبلیغات گوگلی ( گوگل ادوردز) به صورت اخص بر روی هر دوره و عنوان آموزشی تولید شده توسط اساتید محترم.
  • لازم به ذکر است که اینگونه تبلیغات علاوه بر دیده شدن دوره ها در فضای اینترنت و در نتیجه فروش بالای آن ، به برندینگ نام اساتید کمک شایانی خواهد کرد.در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که چنانچه اساتیدی با هدف بیشتر دیده شدن در فضای اینترنت اقدام به تولید محتوای رایگان بنمایند برای اینگونه دوره ها نیز تبلیغات و مارکتینگ صورت خواهد گرفت.مسلما دوره های رایگان به دلیل نشر آنها بدون قفل نرم افزاری و رایگان بودن خیلی سریعتر در فضای اینترنت پخش خواهند شد و برای آن دسته از عزیزان که هدفشان درآمد از تهیه دوره نیست بسیار مناسب و مفید خواهد بود.
  • سایت کد کاران تمامی اصول بهینه سئو را برای محتواهای خود پیاده سازی نموده و به طور کلی نیز زیر ساخت آن برای سئو به شکلی بهینه طراحی و تدوین شده است.
  • در صورت تمایل اساتید محترم رزومه آنها با قالبی زیبا در دامنه codekaran.ir به صورت اختصاصی ارایه خواهد شد

نحوه همکاری و درآمد

پس از اعلام آمادگی جهت همکاری و هماهنگی های لازم و تولید دو ویدیو جهت تست و ارسال آن، ویدیو تولیدی مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و چنانچه مواردی نیاز به اصلاح و یا تغییر داشته باشد اعلام خواهد شد و سپس پس از تهیه کامل دوره ، محتوای تولید شده در سایت قرار خواهد گرفت.

مبلغ 50 درصد از قیمت دوره تهیه شده برای هر فروش متعلق به اساتید و 50 درصد نیز متعلق به سایت کد کاران میباشد.

واریز وجوه به صورت اتوماتیک و کاملا قابل راستی آزمایی میباشد چرا که در هر ساعت از شبانه روز فروشی صورت بگیرد واریز وجه انجام خواهد شد و در پنل مالی درگاه واسط سایت قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود.

چرا مبلغ 50 درصد از فروش هر دوره متعلق به سایت کد کاران است؟

همانطور که اشاره کردیم برای هر دوره تولید شده هزینه سنگینی بابت تبلیغات از طرف سایت انجام خواهد شد.از طرف دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری سرور و دامین ، قفل نرم افزاری و سریال مرتبط با آن همگی از طرف سایت کد کاران صورت میگیرد که در واقع در نهایت مبلغ 50 درصد هر دوره به صورت خالص به سایت کد کاران تعلق نمیگیرد و در نهایت با سود کمتری نسبت به اساتید مواجه خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اعلام آمادگی جهت همکاری میتوانید از طریق این لینک تماس با ما در ارتباط باشید

codekaran